خبرهای خوش برای پرسنل شهرداری تهران از بودجه ۱۴۰۳

فهرست مطالب

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: اشاره به تصویب بودجه سال آتی در شورا، بیان داشت: تبصره‌ای در بودجه سال آینده گنجانده شد که اتفاقات بهتری برای رسیدگی به کارکنان رقم بخورد.

به گزارش آرونو به نقل از شهر، پیرهادی در جشن خانواده بزرگ معاونت خدمات شهری شهرداری تهران که امروز با حضور مدیران، کارکنان و خانواده‌های خدمات شهری در محل باغ کتاب تهران برگزار شد، گفت: هرکدام از سازمان‌ها و شرکت‌های این معاونت نقش اساسی در نگهداشت شهر دارند. وقتی هستند، همه امورات در جای خود است و مردم مشکل خاصی احساس نمی‌کنند.

وی افزود: نیروهای خدمات شهری از صبحگاه تا دیروقت مشغول فعالیت هستند. ماهیت کار آنها کارمندی نیست و نیازمند تلاش جهادی است. جزییات تلاش کارکنان این حوزه برای مردم روشن نیست ولی یک لحظه غفلت می‌تواند مشکلات جبران‌ناپذیری برای شهر ایجاد کند.

نماینده مردم تهران در شورای شهر رسیدگی به معیشت کارکنان شهرداری را ضروری دانست و اضافه کرد: تلاش‌های خوبی برای رسیدگی به اوضاع زندگی آتش‌نشان‌های فداکار صورت گرفته اما کافی نیست. آن‌طور که اطلاع دارم شهردار تهران هم دغدغه رسیدگی و رفع مشکلات پرسنل دارند.

پیرهادی با اشاره به تصویب بودجه سال آتی در شورا، بیان داشت: تبصره‌ای در بودجه سال آینده گنجانده شد که اتفاقات بهتری برای رسیدگی به کارکنان رقم بخورد.

حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری تهران نیز در ابتدای این برنامه ضمن گرامیداشت اعیاد ماه شعبان، بیان داشت: شهرداری تهران و معاونت خدمات شهری آن خدمتگزار شهروندان هستند. معاونین خدمات شهری مناطق ۲۲گانه در کنار دیگر سازمان‌ها و شرکت‌ها، پیشانی خدمت‌رسانی به مردم محسوب می‌شوند.

وی حوزه خدمات شهری را حوزه گره‌گشایی و ایثارگری برای مردم دانست و اضافه کرد: خدمات شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته به شهروندان تضمین کننده آسایش و نظافت تهران است. گستردگی، تراکم حمعیت، اداره شهر را پیچیده و سنگین کرده است. با این همه خدمت‌رسانی به مردم شیرین و اثرگذار است.

نظری همچنین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه کارگران، پاکبانان و خدمتگزاران حوزه خدمات شهری، حساسیت‌های موضوع خدمات شهری را یادآوری کرد و افزود: مثلاً اگر خدمت‌رسانی مناسب به خانواده‌هایی که عزیزان خود را از دست داده و به بهشت‌زهرا(س) مراجعه کردند، ارائه نشود، موجب دلخوری خواهد شد.

معاون شهردار تهران در خاتمه داشتن انگیزه و انرژی برای کارکنان را برای خدمت‌رسانی به شهروندان ضروری دانست.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *