خبرنگاران و اصحاب رسانه سازنده و نگارنده واقعیت ها باشند

فهرست مطالب

آرونو /گیلان فرمانده سپاه ناحیه تالش با بیان اینکه رسانه‌ها باید به امیدبخشی به جامعه توجه ویژه داشته باشند، گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه سازنده و نگارنده واقعیت ها باشند.

سرهنگ پاسدار محمدعلی ستیزه فرمانده سپاه ناحیه تالش در جلسه ای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی شهید عرصه خبر و مقام خبرنگار به اصحاب رسانه بیان کرد: رسانه ها در امید بخشی به جامعه بسیار تاثیرگذار هستند و بی شک هر چقدر رسانه ها در تبیین ابعاد انقلاب بیشتر کار کنند در فضای جامعه تاثیرگذار تر خواهند بود.

فرمانده سپاه ناحیه تالش در ادامه افزود: دشمن در جنگ رسانه ای برنامه ریزی بسیار انجام داده اما دشمنان باید این را بدانند که انقلاب اسلامی و مردم ایران اسلامی هرگز فریب آنان را نخواهند خورد.

وی در ادامه به تصرف ذهن ها و عقاید در  جنگ رسانه ها اشاره کرد و گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب به موضوع جهاد تبیین بسیار تاکید دارند برای مقابله با جنگ رسانه ای به جهاد تبیین توجه ویژه داشته باشیم.

سرهنگ ستیزه در ادامه افزود: رسانه ها باید در سطح جامعه امیدآفرین باشند، بی شک انعکاس اخبار، تصاویر و کلمات در امیدبخشی  به جامعه تاثیرگذار خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه تالش گفت: در دنیای امروز خبرنگار است که باعث به حرکت درآمدن جامعه می شود.

وی به نقش رسانه ها در انعکاس واقعیت ها اشاره کرد و گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه با توجه به تعهدی که دارند باید سازنده و نگارنده واقعیت ها باشند.

در این مراسم فرمانده سپاه ناحیه تالش با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از اصحاب رسانه تجلیل و قدردانی کرد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *