حال حسین راضی چطور است؟

فهرست مطالب

حال حسین راضی چطور است؟

کاظم نظری، مدیر کل هنرهای نمایشی  به همراه هنرمندان و برخی مدیران هنری با حسین راضی،‌ بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما دیدار کرد. 

به گزارش آرونو به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی،‌ کاظم نظری؛ مدیر کل هنرهای نمایشی به همراه اسرافیل فرج‌اللهی؛ مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی و غلامرضا نعمتی؛ معاون اداره کل با حسین راضی، بازیگر پیشکسوت تئاتر دیدار کرد. 
در این دیدار که با همراهی جمعی از مدیران حوزه هنری و هنرمندانی چون کورش زارعی، یدالله وفاداری،‌ محمدعلی شوندی،‌ محمود فرهنگ، حسین پارسایی، فرزان دلفانی و … همراه بود؛‌ از یک عمر تلاش مستمر و صادقانه حسین راضی در حوزه‌های بازیگری، صداپیشگی و حضور در مجموعه تئاترشهر و انجمن هنرهای نمایشی و اداره کل هنرهای نمایشی قدردانی شد. 
 حسین راضی، متولد سال ۱۳۲۳دانش‌آموخته رشته بازیگری و کارگردانی، بازیگر پیشکسوت تئاتر، اولین بار با فیلم «تمام وسوسه‌های زمین»‌به کارگردانی حمید سمندریان پا به عالم سینما گذاشت. سریال «مدار صفر درجه»‌به کارگردانی حسن فتحی در تلویزیون و فیلم «متولد ماه مهر»‌ به کارگردانی احمدرضا درویش، «شیدا» به کارگردانی کمال تبریزی و نمایش «غزل کفر» به کارگردانی حسین مسافرآستانه و … برخی از آثاری هستند که او در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *