جزیره‌های فوتبال ظرفیت گسترش به کل تهران را دارد

فهرست مطالب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید از جزیره فوتبالی سازمان زیباسازی آن را ایده ای جذاب عنوان کرد که قابلیت گسترش به کل شهر تهران را دارد.

به گزارش آرونو ، حسین نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران به همراه رضا صیادی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران از جزیره  فوتبالی میدان امام خمینی(ره) بازدید کردند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جریان این بازدید با تاکید بر اینکه ایده اجرای جزیره های فوتبال همزمان با برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ بسیار جذاب و قابل توجه بوده است، گفت: جزیره های فوتبالی با توجه به اجرا و امکانات طراحی شده ظرفیت گسترش در سطح شهر را دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران تجربه سازمان زیباسازی در اجرای پویش همه هواداران ایران را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و افزود: این تجربه فضای شهر را به افزایش شور و نشاط اجتماعی در همراهی با تیم ملی فوتبال هدایت کرده است.

رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران نیز گفت: جزیره های فوتبال در حوزه رویدادها و مبلمان شهری در راستای پویش همه هواداران ایران طراحی و ایجاد شده است که با استقبال شهروندان تهرانی نیز روبرو شده است.

بر اساس گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ صیادی با بیان اینکه این پویش برای اولین بار در سطح پایتخت اجرا شده است، گفت؛ زیر پوشش بردن سازه های تبلیغات فرهنگی و تجاری، اهتزاز ابر پرچم،  نصب احجام و المان های شهری، نورپردازی و نور افشانی و اجرای ویدئو مپینگ از جمله فعالیت هایی بود که در این پویش به اجرا در آمده است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *