جزئیات بهره‌برداری از باغ‌راه حضرت فاطمه زهرا/ تنظیم شناسنامه برای پلاک‌های درشت دانه منطقه ۱۷

فهرست مطالب

جلسه بررسی روند اجرای پروژه باغ‌راه حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران و شهردار منطقه ۱۷ برگزار شد.

به گزارش آرونو ، جلسه ای با حضور سیدمهدی هدایت مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، رضا سیفی شهردار منطقه، میثم آل بویه مشاور و مدیر حوزه شهردار، محمدامین مرتضوی معاون حمل و نقل و ترافیک، علیرضا پارسافر معاون شهرسازی و معماری، پیمان عباسی معاون فنی و عمرانی شریفی رئیس اداره املاک و مستغلات منطقه و جمعی از مدیران شهری منطقه برگزار شد.

یکی از مهم ترین مباحثی که در این جلسه مطرح شد، روند پیشرفت پروژه باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س) بود و مقرر شد تمهیدات ویژه‌ای برای تکمیل دو مقطع این پروژه تا پایان سال انجام شود و مقاطع دیگر این پروژه نیز تا اواخر خرداد ماه سال آینده به بهره برداری برسد. همچنین درباره موضوع معارضین ملکی این پروژه بحث و تبادل نظرهای لازم انجام شد.

علاوه بر آن، برای تکمیل سرانه‌های فضای سبز، فرهنگی و تفریحی این پروژه نکات لازم ارائه و قرار شد سازمان زیباسازی و سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران اقدامات مقتضی را انجام دهند. همچنین در خصوص آخرین وضعیت چگونگی رفع معارضین ملکی و تأسیساتی این پروژه گفت و گو شد.

در این جلسه صحبت های لازم جهت عملیات پیاده روسازی خیابان آقایاری انجام و قرار شد مقدمات لازم جهت شروع عملیات عمرانی آن آغاز شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، در ادامه جلسه هدایت مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن ارائه گزارشی از صدور پروانه در بافت فرسوده و املاک تجمیعی، از معاونت شهرسازی این منطقه به دلیل صدور پروانه به صورت تجمیعی تقدیر و تشکر کرد و درباره پلاک‌های درشت دانه گفت و گو و مقرر شد شناسنامه‌ای برای هر کدام از آنها تنظیم شود.

انتهای پیام 

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *