توزیع اقلام با رویکرد جوانی جمعیت به همت بنیاد ۱۵ خرداد

|

فهرست مطالب

توزیع اقلام با رویکرد جوانی جمعیت به همت بنیاد ۱۵ خرداد

مدیر روابط عمومی و حوزه ریاست بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام از توزیع اقلام با رویکرد جوانی جمعیت در نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش آرونو ، یاسر اشراقی ضمن تبریک به مناسبت نیمه شعبان گفت: بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بر اساس سیاست‌های مبتنی بر طرح ملی «ایران جوان» این بنیاد، در دو حوزه جمعیت و سلامت، اقدامات جهادی و خدمات اجتماعی گسترده‌ای را در سراسر کشور انجام می‌دهد.
مدیر روابط عمومی و حوزه ریاست بنیاد ۱۵ خرداد ادامه داد: این بنیاد در ایام نیمه شعبان نیز برای زائرانی که از سراسر کشور در قم حضور دارند برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است.
وی با اشاره به توزیع اقلام با رویکرد جوانی جمعیت در ایام نیمه شعبان در حمایت از موکب‌های آیین جشن پیاده‌روی از حرم حضرت معصومه(س) تا مسجد جمکران گفت: بنیاد ۱۵ خرداد با هدف ترویج موضوع افزایش جمعیت، با توزیع اقلام ترویجی و تبلیغی مختلف با شعار «ایران جوان» و برپایی ایستگاه‌های مسابقه فرهنگی و نقاشی با موضوع جمعیت و البته پذیرایی و توزیع جوایز در بین زائران، در راهپیمایی و شادپیمایی نیمه شعبان حرم تا مسجد قم حضور ویژه‌ای داشته است.
اشراقی همچنین با تقدیر از ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم در فعالیت‌های جهادی و اجتماعی و همکاری با بنیاد ۱۵ خرداد در استان قم گفت: بسیاری از فعالیت‌های امروز در نیمه شعبان با همراهی و کار جهادی دهه هشتادی و نودی‌های عضو کانون‌های مساجد قم صورت گرفت و اقلام مختلف توسط این اعضا بین زائران توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد، مدیر روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد در پایان از مدیرکل و معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام در استان قم در اجرای برنامه‌های نیمه شعبان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *