تمهیدات پایانه‌های مسافربری تهران برای ماه رمضان/ نظافت و تجهیز مساجد پایانه‌ها

فهرست مطالب

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافربری شهر تهران از پوشش کامل غرفه‌های ارائه اغذیه در ماه رمضان در پایانه‌ها خبر داد.

پوریا علیمردانی در گفت‌وگو با آرونو ، در مورد برنامه‌ها و تمهیدات این سازمان برای ماه رمضان، گفت: هرساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه شعبان، نظافت، آراستگی و تجهیز مساجد پایانه‌های تهران در دستور کار قرار می‌گیرد و مدیران، مسئولان و کارکنان پایانه‌ها با فعالیت مستمر، نظافت و عطرافشانی مساجد به استقبال ماه مبارک رمضان می‌روند. 

وی با اشاره به برگزاری مجالس تلاوت و ترجمه قرآن، اظهار کرد: برگزاری مسابقات قرآنی نیز در برنامه روزانه مساجد پایانه‌ها اجرا خواهد شد و همچنین با نصب بنر و مزین کردن مساجد به ادعیه ماه مبارک رمضان و پخش قرآن، اذان و نیایش‌های ویژه این ماه از رادیو مسافر پایانه‌ها اقدام خواهیم کرد.

علیمردانی با بیان اینکه از آنجا که پایانه ها محل رفت و آمد مسافران است و به منظور رعایت حرمت این ماه مبارک و موازین و شئونات اسلامی کلیه غرفه‌های تجاری عرضه کننده مواد غذایی ملزم به پوشش کامل غرفه‌های خود و ارائه اغذیه سرد بسته بندی شده هستند، افزود: همچنین نماز جماعت در سه نوبت با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در مساجد پایانه‌ها و برپایی میزهای پاسخگویی به سوالات شرعی با حضور روحانیون و… انجام می شود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *