تغییر ساعت پخش «حسینیه معلی» + اسم مداحان و ساعت بازپخش حسینیه معلی

|

فهرست مطالب

به گزارش خبرگزاری مجله آرونو، ویژه‌برنامه «حسینیه معلی» که با تغییراتی در فصل جدید همراه است، از شنبه، شانزدهم تیر در ۱۳ قسمت روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

ساعت پخش و تکرار حسینیه معلی

برنامه «حسینیه معلی» هر شب ساعت ۲۲:۲٠ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود، همچنین این برنامه ساعت یک بامداد و ۱۷:۰۰ از شبکه قرآن بازپخش خواهد شد، اما طبق اعلام روابط‌عمومی این برنامه، «حسینیه معلی» در روزهای نوزدهم و بیستم خرداد از ساعت ۲۰ از شبکه ۳ پخش می‌شود.

تغییر ساعت پخش «حسینیه معلی» + اسم مداحان و ساعت بازپخش حسینیه معلی

مجری فصل جدید حسینیه معلی

در این سری همچنان نجم‌الدین شریعتی اجرای برنامه را بر عهده دارد و سعید ستودگان تهیه‌کننده این برنامه است.

داوران فصل جدید حسینیه معلی

همچنین با تغییراتی که در میز ذاکران و مداحان اتفاق افتاده، محمدرضا طاهری در سری جدید حاضر خواهد شد.

سیدرضا نریمانی و نزار قطری هم از فصل گذشته در «حسینیه معلی» ماندگار شدند و مهدی رسولی پس از یک فصل غیبت دوباره به این برنامه بازگشت، حجت‌الاسلام مصطفی کرمی نیز پس از یک تجربه حضور در «حسینیه معلی» یک بار دیگر در ایام محرم کنار دیگر مداحان میز ذاکران حضور پیدا می‌کند.

«حسینیه معلی» برنامه‌ای است که مصادف با نخستین شب از شب‌های عزاداری ماه محرم با حضور مداحان، پیشکسوتان و پیرغلامان هیئت‌های مذهبی کشور با هدف ترویج فرهنگ روضه‌خوانی، نوحه‌خوانی و هیئت‌داری روی آنتن شبکه سه سیما رفت. تاکنون چهار فصل از این برنامه روی آنتن رفته است و در فصل چهارم «حسینیه معلی» سیدمجید بنی‌فاطمه، میثم مطیعی، مهدی رسولی و عبدالرضا هلالی به‌عنوان کارشناس و داور حضور داشتند.

فصل جدید حسینیه معلی

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *