تعیین ۵ محور برای صرف بودجه مازاد احتمالی شهرداری تهران در سال آینده

فهرست مطالب

اعضای شورای شهر تهران به شهرداری تهران اجازه دادند که در صورت تحقق منابع مازاد بر بودجه در سال آینده این منابع را در پنج محور هزینه کنند.

به گزارش آرونو ، اعضای شورای شهر تهران در جریان بررسی تبصره های لایحه بودجه شهرداری تهران در سال آینده به بررسی تبصره ۱۰ پرداختند که در خصوص اجازه استفاده از منابع مازاد بر بودجه مصوب بود که میثم مظفر در قرائت این تبصره گفت: به شهرداری تهران اجازه داده می شود در صورت پیش بینی تحقق منابع مازاد بر بودجه مصوب نسبت به تأمین مالی پروژه های اعلامی در سقف اعتبار مصوب اقدام کند و مراتب را در تفریغ بودجه لحاظ کند.

وی افزود: بر این اساس پیش بینی می شود در صورت تحقق منابع مازاد بر بودجه توسعه و تأمین ناوگان مترویی و اتوبوسرانی و بهسازی تجهیزات خطوط ریلی تهران به مبلغ ۵۰ هزار میلیارد ریال، تکمیل شبکه آب های سطحی، رینگ بزرگراهی و تقاطع های غیرهمسطح به مبلغ ۲۰۰ هزار میلیارد ریال، توسعه زیرساخت های برقی و کمک فنی و عمرانی با اتکا به انرژی های تجدیدپذیر به مبلغ ۳۰ هزار میلیارد تومان اقدام کند.

وی افزود: بر این اساس شهرداری می‌تواند برای تجهیزات مکانیزه و نوسازی ناوگان و زیرساخت رفت و روب شهری به مبلغ ۲۵۰۰ میلیارد ریال در صورت تحقق منابع مازاد بر بودجه اقدام کند و همچنین تا سقف ۲۰ هزار میلیارد ریال نسبت به توسعه و نوسازی زیرساخت های حوزه فرهنگی و اجتماعی اقدام کند.

به گزارش آرونو ، اعضای شورای شهر با ارائه پیشنهادات خود این تبصره را به تصویب رساندند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *