تعقیب مجرمان در ۹۳۸ محله اصفهان/ کاهش ۱۱ درصدی جرم سرقت

|

فهرست مطالب

به گزارش خبرگزاری مجله آرونو و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، بهزاد ثابت راسخ اظهار کرد: به منظور تعقیب و دستگیری مجرمان و مخلان نظم و امنیت جامعه و برهم زنندگان آسایش شهروندان طرح ویژه پیشگامان انتظامی و امنیت محله محور به صورت جدی از ابتدای سال جاری در دستور کار مأموران کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان قرار گرفت.

وی افزود: بر این اساس طی مدت سه ماه سال جاری ۹۳۸ محله استان اصفهان که محلی برای پنهان شدن و رفت و آمد مجرمان بودند، توسط مأموران کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان شناسایی و از وجود این افراد پاک‌سازی شدند.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۱۰۸۲ مجرم در جریان اجرای طرح‌های مذکور خبر داد و گفت: بخشی از این افراد به علت جرایم مرتبط با مواد مخدر و سرقت دستگیر شدند، بخشی از آن‌ها اتباع غیر مجاز بیگانه و بخشی دیگر نیز افراد تحت تعقیب محاکم قضائی بودند.

ثابت راسخ با مثبت ارزیابی کردن طرح پیشگامان انتظامی و امنیت محله محور گفت: با اجرای موفق این طرح در کنار سایر اقدامات پلیسی و انتظامی توسط کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها، شاهد کاهش ۱۱ درصدی وقوع و افزایش ۱۳ درصدی کشفیات در جرم سرقت نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *