تبدیل بوستان جنگ افزارسازی به بوستان دوستدار معلولان

فهرست مطالب

شهردارمنطقه ۱۳ با اشاره به احداث بوستان بزرگ ۱۱ هکتاری جنگ افزاری (ساصد) در منطقه ۱۳، از اختصاص امکانات و ملزومات ویژه معلولان در این بوستان خبر داد.

محمد هادی علی احمدی در گفت‌گو با آرونو ، درباره اقدامات صورت گرفته برای مناسب سازی در منطقه 13 گفت: برنامه مصوب مناسب سازی منطقه ۱۳ در ۸ ماه ابتدای سال جاری ،۱۳کیلومتر بوده که حدود ۳۰ درصد بیشتر از برنامه مصوب و به وسعت ۱۷ کیلومتر اجرایی شده و در نظر داریم این میزان را به ۲۲ کیلومتر افزایش دهیم که حدود ۶۰ درصد فراتر از برنامه سالانه محقق می شود.

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه در ۸ ماه گذشته، ۵ بوستان، مناسب سازی شده است، افزود: این طرح‌ها شامل نصب لوازم ورزشی، نیمکت ویژه افراد توان یاب، بهسازی و تعویض کفپوش محل بازی کودکان، مناسب سازی معابر و… در بوستان‌ها می باشد.

وی با اشاره به مناسب سازی سه ساختمان در سال جاری برای معلولان افزود: این ساختمان‌ها متعلق  به دو سرای محله و معاونت عمران و حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه ۱۳ است.

محمد هادی علی احمدی، یکی از اقدامات مهم منطقه ۱۳ در سال جاری را مناسب سازی ۱۷ معبر شریانی و میادین اصلی برشمرد و اظهار داشت: خیابان پیروزی به عنوان یکی از معابر شریانی شرق تهران، امامت، پنجم نیروی هوایی، صفا و مرتجائی، فلکه اول و دوم نیروی هوایی و میدان امامت برای تمامی قشر ها به ویژه معلولان تسهیل شده است.

شهردار منطقه ۱۳ در پایان نوید تبدیل بوستان بزرگ جنگ افزارسازی در بافت فرسوده منطقه را به بوستان دوستدار معلولان داد که در این بوستان ۱۱ هکتاری همه ملزومات و امکانات این قشر مهم جامعه لحاظ می شود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *