بیش از یک تن انواع موادمخدر در مرزهای جنوب شرق کشف شد

|

فهرست مطالب

به گزارش خبرگزاری مجله آرونو و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس، سردار احمدعلی گودرزی اظهار کرد: مرزداران استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند به وسیله سه دستگاه انواع وسیله نقلیه مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.

وی افزود: مجاهدان مرزبانی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداختند و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله مواد مخدر به حریم کشور بودند، مشاهده کردند.

فرمانده مرزبانی فراجا تصریح کرد: قاچاقچیان مواد مخدر که با مشاهده مأموران غافلگیر شده بودند، قصد متواری شدن از منطقه را داشتند که با توجه به گرفتن موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب توسط مرزداران، در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و مرزبانان یک تن و ۱۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل ۹۷۰ کیلوگرم تریاک، ۱۰۰ کیلوگرم حشیش و ۱۰۰ کیلوگرم شیشه را کشف کردند.

وی با اینکه در این عملیات یک دستگاه خودرو تویوتا و دو دستگاه موتور سیکلت توقیف شدند، اظهار کرد: در این رابطه یک نفر سوداگر مرگ دستگیر و تلاش مرزبانان برای دستگیری سایر عوامل این پرونده ادامه دارد.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و مجاهدت‌های مرزداران گفت: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط مرزی کشور اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای احساس امنیت و آرامش کنند و در سایه این امنیت مردم عزیز می‌توانند در کمال آرامش به فعالیت‌های روزمره خود بپردازند.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *