برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت در مشهد+ جدول اجراها

فهرست مطالب

آرونو /خراسان رضوی هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت از روز گذشته، ۱۲ آذر در مشهد آغاز شده و تا ۱۵ آذر نیز ادامه خواهد داشت.

بخش صحنه‌ای هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت در حالی با اطلاع‌رسانی ضعیف اجراهای خود را از صبح روز گذشته در ۴ سالن و تماشاخانه مشهد آغاز کرده که نشست خبری این جشنواره، ظهر امروز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شده است. این جشنواره طی ۳ روز قرار است میزبان نمایش‌هایی از شهرهای مختلف کشور باشد و در سالن‌های اصلی تئاتر شهر مشهد، اشراق، نوری و بهار به برگزاری این اجراها پرداخته شود.

نمایش‌های «شط و شوت» به نویسندگی وحید آبرود و کارگردانی مجتبی لاله‌زاری از یزد، «شیموئید» به نویسندگی زینب صالح‌پور و کارگردانی احمد اکبرزاده از تربت حیدریه، «راه پیموده نشده» به نویسندگی و کارگردانی غلامحسین دولت‌آبادی از تهران در روز گذشته و نمایش «داستان آن کلات» به نویسندگی بهار مومنی و کارگردانی حسن عرب از اصفهان، صبح امروز برگزار شده است.

برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت در مشهد+ جدول اجراها

اما از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۱ امروز، نمایش‌های «هاراگیری» به نویسندگی و کارگردانی اصغر گروسی از شیراز، «تونل» به نویسندگی و کارگردانی محمدجواد صرامی فروشانی از اصفهان، «مجلس شبیه‌خوانی قربانی» به نویسندگی و کارگردانی علی بیگدلی از تهران و «می‌خواستم ببوسمت باران گرفت» به نویسندگی میلاد اکبرنژاد و کارگردانی محمد حسن‌زاده از مشهد اجرا خواهد شد.

همچنین از ساعت ۱۰ صبح فردا، ۱۴ آذر تا ۲۱ نیز نمایش‌های «عبدالرضا» به نویسندگی مهدی همتی و کارگردانی هومن رهنمون از تهران، «کافه بیروت» به نویسندگی محسن عالم‌زاده و کارگردانی احمد ندافی از یزد، «به حق چیزهای ندیده و نشنیده» به نویسندگی مزدک صالحی پامناری و کارگردانی سمیه آباده از رباط کریم و «قصیده‌ای برای نجمه» به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردانی کیوان پور محمدتقی از اردبیل به اجرا خواهند پرداخت.

اختتامیه این جشنواره نیز ۹ صبح سه‌شنبه، ۱۵ آذر در تالار شهر مشهد برگزار خواهد شد و برگزیدگان آن معرفی می‌شوند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *