برپایی ۴۰۰ بازارچه نوروزی از ۱۵ اسفند در تهران/ محدودیتی برای تامین کالای کالابرگ نیست

فهرست مطالب

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: ۴۰۰ بازارچه از ۱۵ تا ۲۵ اسفند در استان تهران برپا می شود.

به گزارش آرونو ، محمد علیمهری در حاشیه جلسه تنظیم بازار استان تهران، با اشاره به ایام پیش رو برای عید نوروز و ماه مبارک رمضان ماه عبودیت و بندگی اظهارداشت: با توجه به نزدیکی عید نوروز و اهمیت بهره مندی مردم از اجناس با کیفیت ایرانی، ۹نمایشگاه بهاره در شهرتهران و حداقل یک نمایشگاه در هر شهرستان استان از ۱۵ تا ۲۵ اسفندماه به مدت ۱۰روز برپا می شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه های ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان، افزود: اقلام شب عید و ماه مبارک رمضان در تهران با متولی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در ۴۰۰بازارچه برای دسترسی آسان ویژه عموم مردم برپا می شود؛ البته این بازارچه ها در شهرستان ها با متولی گری تعاونی روستایی میوه با کیفیت و ارزان و اختلاف قیمت حداقل ۴۰درصد در اختیار مردم می گذارد.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، معاون استاندار تهران با تأکید بر تهیه بلامانع کالاهای کالابرگی، خاطرنشان کرد: در تأمین کالای کالابرگ در استان تهران هیچ محدودیتی نداریم. تعداد فروشگاه های متصل به طرح کالابرگ ۳۱ هزار و ۶۹۶ فروشگاه در استان می‌باشد که از این تعداد۱۴هزار و ۸۰۲در شهر تهران و ۱۶هزار در سطح شهرستان های استان تهران فعال می باشند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *