بررسی اعتراض فرمانداری تهران در شورای شهر/چمران: ایرادات بیجاست

فهرست مطالب

اعضای شورای شهر تهران نامه فرمانداری در مورد اعتراض هیات تطبیق به اصلاحیه مصوبه نحوه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی را بررسی کردند.

به گزارش آرونو ، اعضای شورای شهر تهران صبح امروز نامه فرمانداری در مورد اعتراض هیات تطبیق به اصلاحیه مصوبه نحوه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی را بررسی کردند که در این راستا میثم مظفر رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه فرمانداری در نامه خود تاکید کرده که این مصوبه به ماده ۷۳ نیز اشاره کند، گفت: بر اساس ماده ۷۳ کسانی که می‌خواهند از امتیازهای این مصوبه استفاده کنند باید بدهی‌های قبلی خود را تسویه کنند و یک اشکال تایپی نیز در شماره تبصره‌ها وجود داشته که این مسئله را رفع کردیم.

مهدی چمران نیز در پاسخ به سوال تعدادی از اعضا مبنی بر اینکه این موضوع شامل حال افرادی که به صورت علی الحساب بدهی‌های شهرسازی خود را پرداخت می‌کنند نیز می‌شود یا خیر؟ عنوان کرد: علی الحساب‌ها دیگر مشمول تشویق و تخفیف نیست و اگر فرد بخواهد علی الحساب بدهی‌اش را پرداخت کند دیگر جایزه دادن ندارد.

وی با انتقاد از این ایراد هیات تطبیق فرمانداری تهران، گفت: ایرادات بیجاست و من نمی‌دانم آیا بیکار هستند که مدام ایراد می‌گیرند؟ و دوست دارند ایراد بگیرند و گویا اگر ایراد نگیرند قرآن خدا غلط می‌شود.

چمران افزود: امیدوارم این نکات به گوش استاندار جدید برسد.

به گزارش آرونو ، اعضای شورای شهر نهایتا گزارش شورا در مورد نامه فرمانداری در مورد اعتراض هیات تطبیق به اصلاحیه مصوبه نحوه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی را به تصویب رساندند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *