بازیگر مادر «مایکل جکسون» انتخاب شد

فهرست مطالب

«نیا لانگ» برای بازی در نقش مادر مایکل جکسون در فیلم زندگی‌نامه این خواننده معروف انتخاب شد.

به گزارش آرونو ،  «نیا لانگ» که از جمله آثارش می‌توان  فیلم‌های «ساقدوش» و «بانکدار» و سریال تلویزیونی «امپایر» و «پسرا در محله» اشاره کرد به عنوان بازیگر نقش کاترین جکسون در فیلم زندگی‌نامه جدید مایکل جکسون انتخاب شد.

همچنبن کولمن دومینگو در نقش «جو جکسون» پدر و جعفر جکسون برادرزاده مایکل جکسون نیز در نقش اصلی بازی خواهد کرد.

به گزارش اسکرین، این فیلم زندگی‌نامه برای اکران جهانی از ۱۸ آوریل ۲۰۲۵ برنامه ریزی  شده است و توزیع فیلم در آمریکایی شمالی بر عهده کمپانی لاینزگیت و در سطح بین‌المللی هم توسط یونیورسال انجام می‌شود.

طبق اعلام پیشین، کارگردانی «مایکل» را «آنتونی فوکوا» بر عهده خواهد داشت که پیش از این ساخت‌های فیلم‌های «روز تمرین» و «اکولایزر» و اخیراً فیلم هیجان‌انگیز «رهایی» را در کارنامه دارد و «جان لوگان» که نگارش فیلمنامه آثاری چون «گلادیاتور» و «اسکال فال» را بر عهده داشت، فیلمنامه آن را نوشته است.

«گراهام کینگ» تهیه‌کننده این فیلم اعلام کرده بود که تیم سازنده قبل از انتخاب نهایی جعفر جکسون برای ایفای نقش عمویش، در سراسر دنیا به دنبال بازیگری برای این نقش بوده‌ است.

در ساخت این فیلم زندگی‌نامه درباره «مایکل جکسون»، بنیاد این هنرمند آمریکایی نیز همکاری دارد.

پس از انتشار سریال مستند دو قسمتی شبکه HBO با عنوان «ترک ناکجاآباد» در سال ۲۰۱۹، که شامل اتهامات سوء استفاده جنسی از کودکان توسط جکسون بود، بنیاد این خواننده ضمن محکوم کردن این مستند آن را یک ترور شخصیت توصیف کرد و بر بی‌گناهی «مایکل جکسون» تاکید کرد.

«مایکل جکسون» معروف به «سلطان موسیقی پاپ» روز ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ در سن ۵۰ سالگی بر اثر مصرف بیش از حد داروهای آرام‌بخش قوی درگذشت.

او قبل از مرگش چندین سال گوشه‌گیر شده بود و در مجامع عمومی ظاهر نمی‌شد ولی خود را برای بازگشت به صحنه و اجرای چندین کنسرت زنده در یکی از سالن‌های بزرگ لندن آماده می‌کرد. «جکسون» پیش از مرگش، در سال ۱۹۹۳ از اتهام آزار و اذیت جنسی کودکان و در سال ۲۰۰۵ از اتهام سو استفاده جنسی تبرئه شده بود و خانواده او قویاً هرگونه اتهام علیه این خواننده را رد می‌کنند.

فیلم «مایکل» به دنبال نمایش موزیکال «MJ» در تئاتر برادوی ساخته می‌شود که گیشه موفقی داشت و بیش از ۸۳ میلیون دلار درآمد داشت اما نقدهای متفاوتی دریافت کرد. «آدریان هورتون» خبرنگار گاردین، این نمایش را مسحور کننده و در عین حال بی‌نهایت ناراحت کننده توصیف کرد.

تاکنون فیلم‌های زیادی بر اساس چهره‌های مطرح عالم موسیقی ساخته شده که از آن جمله می‌توان به فیلم زندگی«کوئین» با عنوان «بوهمی راپسودی» اشاره کرد که به فروش جهانی ۹۱۰ میلیون دلار دست یافت، در حالی که فیلم جدید «الویس» در سال ۲۰۲۲ در نهایت ۲۸۸ میلیون دلار فروخت و  فیلم زندگینامه «ویتنی هیوستون»  فروشی کمتر از ۶۰  میلیون دلار ثبت کرده است. فیلم «لئونارد برنشتاین» به کارگردانی «بردلی کوپر» نیز که امسال اکران شده تاکنون ۸۲۰ میلیون دلار فروخته و در چند شاخه از جوایز اسکار نامزد دریافت جایزه است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *