بازیگران چوب به دست دیگران می‌دهند

فهرست مطالب

اجرای نمایش «چخفته» به کارگردانی اشکان پیرِ دل‌زنده با حضور اکبر زنجانپور، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به گزارش آرونو به نقل از روابط عمومی گروه اجرایی، نمایش «چخفته» دور دوم اجراهای خود را با حضور اکبر زنجانپور، هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد.

گروه اجرایی این نمایش، در پایان این اجرا با پخش صدای تعدادی از دیالوگ‌های اکبر زنجانپور در نقش‌های ماندگار و متفاوتی که تاکنون در ذهن‌ مخاطبان به یادگار گذاشته است، از سال‌ها تلاش این هنرمند پیشگام در عرصه‌های مختلف بازیگری و کارگردانی سینما، تئاتر و تلویزیون تقدیر کرد.

همچنین اکبر زنجانپور پس از تماشای این نمایش با اشاره به فعالیت بازیگران روی صحنه تئاتر گفت: همه ما بازیگران که روی صحنه می‌رویم، می‌دانیم که قرار است چوب به دست دیگران بدهیم.

این هنرمند با ابراز خشنودی از تماشای این اثر نمایشی از کارگردان، بازیگران و عوامل اجرایی «چخفته» تشکر کرد.

«چخفته» به نویسندگی فرزانه محمدحسین و تهیه‌کنندگی رضا ناجی‌پور با طراحی و کارگردانی اشکان پیر دل زنده نمایشی است برگرفته از نمایشنامه‌ها و داستان های کوتاه آنتوان چخوف با نگاهی کاملا مستقل.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «میگن موقع مرگ همه‌ی خاطرات داشته و نداشتت مث یه خواب چند ثانیه‌ای میاد جلوی چشمات.» رومینا فرمانی، فرزانه محمدحسین، یگانه منصوری، سارا زارعی، امیرحسین فروتن، سارا عزیزی، کیارش زرین، سیاوش کریما، محمدعلی الحمد و محمدعلی براتی بازیگران این نمایش هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این نمایش را که از ۲۳ تیرماه به مدت محدود ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است از سایت تیوال خریداری کنند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

  • در جریان
  • دیدگاه‌ها
  • آخرین
تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *