انتصاب یک “زن” به عنوان مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران

|

فهرست مطالب

شهردار تهران در حکمی «شادی مالکی» را به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب کرد.

به گزارش آرونو ، روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: علیرضا زاکانی در حکمی «شادی مالکی» را به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب کرد.

در متن حکم شهردار تهران خطاب به مدیرعامل جدید ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران آمده است: نظر به شایستگی، تجارب و سوابق ارزنده سرکارعالی، به‌ موجب این حکم به‌ عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب می‌شوید.

امید است بر اساس اسناد فرادست و برنامه‌های مصوب شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی شرکت و تسریع در انجام خدمت‌رسانی، ضمن هماهنگی با سایر اعضای هیئت مدیره، نسبت به برنامه‌ریزی برای اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه و اموال شرکت و رفع موانع، همه توان و تجربه خویش را جهت تحقق چشم‌انداز «تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» به‌ کار گیرید.

گفتنی است، برای اولین بار است که یک زن به عنوان مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران، منصوب و مشغول به کار می‌شود.

انتصاب یک "زن" به عنوان مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *