انتصابات جدید در تامین‌اجتماعی

فهرست مطالب

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی احکام انتصاب قطعی معاون بیمه‌ای این سازمان و همچنین پنج نفر از مدیران استانی تأمین‌اجتماعی را صادر کرد. این افراد پیش از این به‌عنوان سرپرست درحال فعالیت بودند.

به گزارش آرونو ، میرهاشم موسوی با صدور حکمی محمد محمدی را به‌عنوان معاون بیمه‌ای این سازمان منصوب کرد. محمدی پیش از این به عنوان سرپرست معاونت بیمه‌ای درحال فعالیت بوده است. مدیرکل وصول حق‌بیمه و مدیرکل نامنویسی و حساب‌های انفرادی، از دیگر سوابق مدیریتی محمدی پیش از انتصاب به سمت معاون بیمه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی بوده است.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی همچنین با صدور احکام جداگانه‌ای، کیوان مرتضوی سرایی را به سمت مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان گیلان؛ محمدجواد بازدرهوا را به سمت مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان بوشهر، مهدی شفیعی را به سمت مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان خراسان‌رضوی، دکتر مهدی نیک‌سیرت را به سمت مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان اردبیل و قربان زنگانه را به سمت مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان گلستان منصوب کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، سازمان تأمین اجتماعی برای ارائه خدمات متنوع بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان سراسر کشور، در هر استان یک اداره‌کل تأمین‌اجتماعی و یک مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی در ساختار تشکیلاتی خود دارد که مسئولیت ساماندهی و ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی در هر استان را برعهده دارند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *