افزایش ۵۰ درصدی نرخ صدور پروانه شرکت‌های حمل و نقلی در سال آینده

فهرست مطالب

اعضای شورای شهر تهران لایحه تعیین بهای خدمات صدور و تمدید پروانه‌های بهره‌برداری، فعالیت ناوگان و اشتغال رانندگان شرکت‌های حمل و نقل بار و کالای شهر تهران در سال ۱۴۰۳ را تصویب کردند.

به گزارش آرونو ، اعضای شورای شهر تهران امروز بررسی لایحه تعیین بهای خدمات صدور و تمدید پروانه های بهره برداری، فعالیت ناوگان و اشتغال رانندگان شرکت های حمل و نقل بار و کالای شهر تهران در سال ۱۴۰۳ را روی میز بررسی خود قرار دادند و جعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه هزینه صدور پروانه برای شرکت‌های حمل و نقلی در سال آینده هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است، گفت: البته براساس رده‌بندی برای تمدید مجوزشان از سه تا شش میلیون تومان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار پروانه فعالیت خودرو و راننده یک ساله است، گفت: تمامی درآمدها به سازمان مدیریت حمل و نقل و پایانه های شهرداری تهران خواهد رسید و دقت داشته باشید که این رقم برای شرکت‌هایی که تعداد زیادی کامیون و کامیونت دارند اصلا عدد بالایی نیست.

پوریا علیمردانی مدیریت سازمان پایانه‌ها نیز با حضور در شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه ضریب شرکت‌ها به صورت هوشمند محاسبه می‌شود، گفت: شرکت‌ها براساس تعداد سرویس‌شان، نوع معاینه فنی خودروهایشان و تعداد ناوگان درجه بندی می شوند و رقم صدور پروانه برای شرکت‌ها نسبت به سال قبل ۵۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش آرونو ، اعضای شورای شهر تهران صبح امروز لایحه تعیین بهای خدمات صدور و تمدید پروانه های بهره‌برداری، فعالیت ناوگان و اشتغال رانندگان شرکت‌های حمل و نقل بار و کالای شهر تهران در سال ۱۴۰۳ را تصویب کردند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *