افزایش دمای تهران طی دو روز آینده

فهرست مطالب

اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش دمای تهران طی دو روز آینده و افزایش ابر، در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده از بعد از ظهر پنجشنبه تا روز شنبه (۱۷ تا ۱۹ اسفندماه) در بعضی ساعات به ویژه پنج شنبه شب خبر داد.

به گزارش آرونو بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران امروز تا صبح پنجشنبه (۱۵ تا ۱۷ اسفندماه) آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی با وزش باد ملایم و در نواحی پرتردد شهری در بعضی ساعات همراه با غبار محلی انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

بعد از ظهر امروز در پاره‌ای نقاط به‌ویژه ارتفاعات و غرب استان گاهی بارش پراکنده و در فیروزکوه بارش برف و باران مورد انتظار است.

از بعد از ظهر پنجشنبه تا روز شنبه در بعضی ساعات به ویژه پنج شنبه شب افزایش ابر، در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه پیش‌بینی می‌شود.

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای ۱۳- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۶ اسفند ماه) صاف تا قسمنی ابری، همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۵  و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و طی ‌پنجشنبه (۱۷  اسفندماه) نیمه ابری و غبار صبحگاهی، از بعد از ظهر افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده و وزش باد با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *