اعمال افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی از ابتدای اردیبهشت‌

|

فهرست مطالب

سخنگوی شورای شهر تهران از اعمال افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی از ابتدای اردیبهشت‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش آرونو ، نادعلی در حاشیه دویست و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تشریح مصوبات این جلسه گفت: در ابتدای این جلسه قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور گزارشی را در صحن شورای شهر ارائه کردند و مباحث مختلف اجتماعی از جمله توانمندسازی معلولین و کاهش آسیب‌های اجتماعی مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه این جلسه اصلاحیه مصوبه بهای خدمات پسماند عادی مورد بررسی قرار گرفت که با کاهش رقم پیشنهاد شهرداری تهران نهایتا ۳۸ درصد افزایش در این بخش به تصویب اعضای شورا رسید.

سخنگوی شورای شهر تهران تاکید کرد: درخصوص بهای خدمات پسماند عمرانی و ساختمانی نیز با کاهش پیشنهاد شهرداری تهران نهایتا با ۳۸ درصد افزایش به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید. در بخش نظارت و جمع‌آوری پسماندهای پزشکی و صنعتی نیز با توجه به اینکه وظیفه اصلی بر عهده مدیریت شهری نیست، رقم ۷۰ درصد افزایش به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید.

وی درخصوص حملات پهپادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع رژیم صهیونیستی نیز گفت: به عنوان نماینده‌های مردم همانند آنها این احساس را داریم که کیان اسلامی و پایداری مرزهای ما هرگاه مورد هجمه قرار بگیرد باید به موقع پاسخ داده شود.

نادعلی افزود: اسرائیل سال‌هاست مصیبت را برای منطقه و جهان به همراه داشته، ما در مقابل آنچه که حمله به خاک ما بوده است گوش‌مالی‌ به رژیم صهیونیستی دادیم. در حقیقت این حمله بزرگ یک گوش‌مالی کوچکی بود که به آنها داده شد و همین امر باعث شد کودکان غزه شب گذشته با آرامش سر به بالین بگذارند. لذا این موفقیت را باید به نیروهای مسلح که پاسخ مقتدارانه‌ای دادند، تبریک بگوییم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درخصوص افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی با تاکید بر اینکه افزایش نرخ کرایه‌ها از ابتدای اردیبهشت‌ماه اعمال خواهد شد، گفت: هر ساله براساس میزان افزایش تورم مجبور هستیم نرخ کرایه‌ها را در حد حداقل ممکن اضافه کنیم. تجربه نشان داده اگر چند سال یکبار افزایش نرخ کرایه‌ها صورت بگیرد موجب نارضایتی شهروندان خواهد شد؛ لذا نظر شورا این بود که در حداقل ممکن و با توجه به تورم‌ها این افزایش‌ها صورت بگیرد و فرمانداری تهران نیز بر این افزایش‌ها نظارت دارد.

وی ادامه داد: باید به این نکته توجه داشته باشید که نمایندگان تاکسی به عنوان بخشی از مردم با توجه به شرایط اقتصادی باید بتوانند از پس هزینه‌های خود بربیایند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *