اعلام گروه‌های منتخب جشنواره آئین‌های نمایشی و سرود روستایی رضوی

|

فهرست مطالب

معاون ترویج و جریان‌سازی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: با نظر هیات داوران جشنواره آئین‌های نمایشی، میدانی و خیابانی روستایی و عشایری رضوی ۷ گروه تئاتری در روستای کردر رضوی به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش آرونو ، سعید زمانی، اظهار کرد: یکی از بخش‌های ششمین جشنواره روستایی آسمان هشتم مربوط به آئین‌های نمایشی و روستایی رضوی خواهد بود.

وی افزود: با توجه به آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره، ۷ اثر مجوز حضور در هرمزگان برای رقابت با سایر گروه‌ها پیدا کرده‌اند.

معاون ترویج و جریان‌سازی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) بیان کرد: در همین راستا استان‌های آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگلویه و بویراحمد و هرمزگان صاحب نماینده برای شرکت در این رقابت‌ها هستند.

زمانی خاطر نشان کرد: گروه راد از صومای برادوست ارومیه، باغ انار از باغ انار لردگان، نبی اکرم از زرکی میناب، انگاره از شهوار میناب و ضامن آهو از سیله در کردر رضوی از توابع شهرستان میناب به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: اختتامیه این رقابت‌ها از ۲۷ تا ۲۹ فروردین ماه در روستای کردر رضوی برگزار خواهد شد.

رقابت ۱۹ گروه سرود روستایی در کردر رضوی

معاون ترویج و جریان سازی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) همچنین از رقابت ۱۹ گروه سرود در ۲ رده سنی زیر و بالای ۱۵ سال در ۲ بخش دختران و پسران خبر داد.

وی افزود: جشنواره سرود روستایی رضوی که زیر مجموعه ششمین جشنواره روستایی آسمان هشتم محسوب می‌شود با حضور ۱۹ گروه در کردر رضوی به کار خود پایان می‌دهد.

وی افزود: این گروه‌ها در دو بخش پسران و دختران و در ۲ رده سنی زیر و بالای ۱۵ سال باهم به رقابت خواهند پرداخت.

معاون ترویج و جریان سازی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) بیان کرد: در همین راستا استان‌های کرمان، هرمزگان، خراسان رضوی، چهار محال و بختیاری، یزد، البرز و بوشهر صاحب نماینده برای شرکت در این رقابت‌ها هستند.

زمانی بیان کرد: در این جشنواره در بخش پسران، ۳ گروه در رده سنی بالای ۱۵ سال و ۸ گروه در رده سنی زیر ۱۵ سال باهم رقابت خواهند کرد، همچنین در بخش دختران، ۳ گروه در رده سنی بالای ۱۵ سال و ۵ گروه در رده سنی زیر ۱۵ سال باهم رقابت خواهند کرد.

وی ادامه داد: اختتامیه این رقابت‌ها از ۲۷ تا ۲۹ فروردین ماه در روستای کردر رضوی برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، گروه‌های منتخب سرود روستایی رضوی به شرح ذیل است:
۱- معراج
۲- سقای حسین(ع)
۳- نوای موعود
۴- خانه احسان حاجی آباد
۵- شهید جواد ناصری
۶- آفتاب
۷- نورالقائم
۸- میثاق یزد
۹- حمزه سیدالشهدا(ع)
۱۰- طریق القدس
۱۱- طپش
۱۲- شادینه بختیاری
۱۳- خانه احسان حاجی آباد
۱۴- دبیرستان هاجر
۱۵- مدرسه حضرت فاطمه(س)
۱۶- نورالهدی
۱۷- کنگ کهن
۱۸- دختران میثاق
۱۹- زهروان زینبی (س)

اعلام گروه‌های منتخب جشنواره آئین‌های نمایشی و سرود روستایی رضوی

اعلام گروه‌های منتخب جشنواره آئین‌های نمایشی و سرود روستایی رضوی

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *