اعلام نامزدهای بخش مسابقه ملی جشنواره تئاتر فجر

فهرست مطالب

نامزدهای بخش مسابقه تئاتر ایران جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

نامزدهای بخش مسابقه تئاتر ایران چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در ۱۳ رشته رقابتی معرفی شدند.

به گزارش آرونو به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، نامزدهای دریافت جوایز بخش مسابقه تئاتر ایران به شرح زیر معرفی شدند: 

نامزدهای بخش چهره‌آرایی

فرزانه رادفر برای طراحی گریم نمایش ایل خونی از فارس  سمیه ارقبایی برای طراحی گریم نمایش رویای اسبی به نام شبرنگ. از خراسان رضوی   مهتا علیزاده  برای طراحی گریم نمایش سایلنت هملت سایلنت. از خوزستان.

نامزدهای بخش طراحی لباس

آژمان بیژنی نسب و نجمه زارعی برای طراحی لباس نمایش ایل خونی از فارس.
محبوبه سلطانی برای طراحی لباس نمایش رویای اسبی به نام شبرنگ. خراسان رضوی
محیا قبادی  برای طراحی لباس نمایش  کابوس های شازده اجباری از تهران.

نامزدهای بخش موسیقی
سبحان ابوذر نمایش بیرون پشت در.از مشهد
محمودرضا خلیلی نمایش خاطرات یک دلقک.مرکزی
عماد عرب زاده نمایش کهته. بوشهر
آرش موسوی نمایش ط . تهران
گروه موسیقی نمایش آریوبزن. قزوین
بهزاد بختیاری نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران

نامزدهای بخش طراحی صدا و آرایه های صوتی
بهزاد بختیاری برای طراحی صدای نمایش ساپو. تهران
علی سینا رضا نیا  برای طراحی صدای نمایش ما هم مردمی بودیم. لرستان.
امید خسروی برای طراحی صدای نمایش سایلنت هملت سایلنت. خوزستان.

نامزدهای بخش طراحی نور

رامین صادقی برای طراحی نور نمایش خوشبختی در اودسا . لرستان
رضا خضرایی برای طراحی نور نمایش ط .تهران
فرشاد نصیری برای طراحی نور نمایش کابوس های شازده اجباری . تهران

نامزدهای بخش طراحی حرکت

آژمان بیژنی نسب برای طراحی حرکت نمایش ایل خونی. فارس
وحید ممیزی برای طراحی حرکت نمایش رویای اسبی به نام شبرنگ . خراسان رضوی
میلاد هارونی و امجد جلالی برای طراحی حرکت نمایش سایلنت هملت سایلنت. خوزستان

نامزدهای بخش بازیگری زن

 زینب مشعلدار برای بازی در نمایش ترمز اضطراری.خراسان رضوی

مهسا ظهیری برای بازی در نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران.

 فرانک افتاده حال برای بازی در نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران
سعیده جمشیدی برای بازی در نمایش شب سوئیت. تهران.

مائده وحید برای بازی در نمایش انگشتر و چاه. اصفهان
حسنا قبادی برای بازی در نمایش ما هم مردمی بودیم. لرستان
 پگاه موسوی کیا برای بازی در نمایش خوشبختی در اودسا. لرستان
الهام چنانی برای بازی در نمایش کهته. بوشهر
شکوفه عاشوری برای بازی در نمایش لولیدن در خواب.کهگیلویه و بویراحمد
الهه شه پرست برای بازی در نمایش ط. تهران
 ریحانه رضی برای بازی در نمایش هیدن. تهران

نامزدهای بخش بازیگری مرد

یاسین رضوانی برای بازی در نمایش بی / هوده. گلستان
محمد سعادت برای بازی در نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران
سلمان ذنوبی برای بازی در نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران
مجید عراقی برای بازی در نمایش دشمن خدا. تهرلن
 مجتبی لاله زاری برای بازی در نمایش دل لرزه. یزد
عبد بناری برای بازی در نمایش کهته. بوشهر
 ناصر آویژه برای بازی در نمایش گزارش مفتوحه تنگه فنی. تهران
امیر حامد برای بازی در نمایش در آغوشم آب، خاک، خون. گیلان
جواد یحیوی برای بازی در نمایش ط. تهران
حمید رحیمی برای بازی در نمایش هیدن. تهران

نامزدهای بخش بازیگری کودک و نوجوان 

 ابوالفضل پارسا برای بازی در نمایش لولیدن در خواب از کهگیلویه و بویر احمد.

آبتین رحمتی برای بازی در نمایش طاز تهران.
 نفس باقری و ضحا رجایی برای بازی در نمایش دشمن خدا از تهران.

نامزدهای بخش طراحی صحنه

سمیرا سرچاهی برای طراحی صحنه نمایش دشمن خدا.تهران
آژمان بیژنی نسب برای طراحی صحنه نمایش ایل خونی.فارس
سارا عارف برای طراحی صحنه نمایش در آغوشم آب، خاک، خون.گیلان
کوروش شاهونه برای طراحی صحنه نمایش هیدن.تهران

نامزدهای بخش نمایشنامه‌نویسی  

یاسین رضوانی برای نگارش نمایشنامه بی / هوده. گلستان
افشین زمانی برای نگارش نمایشنامه کابوس های شازده اجباری تهران
عماد الدین رجبلو برای نگارش نمایشنامه دشمن خدا.تهران
محمدرضا آریان فر برای نگارش نمایشنامه گزارش مفتوحه تنگه فنی . تهران
سیدعلی موسویان برای نگارش نمایشنامه دل لرزه. یزد
عقیل جماعتی برای نگارش نمایشنامه  کهته.بوشهر
آژمان بیژنی نسب برای نگارش نمایشنامه ایل خونی.فارس
امیر حامد برای نگارش نمایشنامه در آغوشم آب، خاک، خون.گیلان
کهبد تاراج برای نگارش نمایشنامه ط.

تهران
کوروش شاهونه و ریحانه رضی برای نگارش نمایشنامه هیدن. تهران.

نامزدهای بخش کارگردانی

یاسین رضوانی برای کارگردانی نمایش بی / هوده. گلستان
افشین زمانی برای کارگردانی نمایش کابوس های شازده اجباری .تهران
مجید عراقی برای کارگردانی نمایش دشمن خدا.تهران
حسن معینی برای کارگردانی نمایش آوینیون. تهران
حسین اسدی برای کارگردانی نمایش کهته. بوشهر
آژمان بیژنی نسب برای کارگردانی نمایش ایل خونی. فارس
مجید رحمتی برای کارگردانی نمایش ط. تهران
کوروش شاهونه برای کارگردانی نمایش هیدن. تهران
نامزدهای بخش تهیه کنندگی 
محمدمهدی مهران فر برای تهیه کنندگی نمایش گزارش مفتوحه تنگه فنی.
محمد شکروی برای تهیه‌کنندگی نمایشهای سایلنت هملت سایلنت و اول شخص مفرد.خوزستان
محمدجهان پا برای تهیه کنندگی نمایش رویای اسبی به نام شبرنگ. خراسان رضوی.

انتهای پیام 

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *