اعلام زمان افتتاح پردیس جشنواره ها و ماجرای ادامه دار «بی بدن»

|

فهرست مطالب

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در برج میلاد (خانه جشنواره فیلم فجر) به برخی سوالات پاسخ داد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه در پنجاهمین سالگرد پیروزی انقلاب پردیس جشنواره‌های فجر افتتاح خواهد شد، درباره اظهارات صبح امروز خود از احتمال رقابت فیلم «بی‌بدن» به بخش سودای سیمرغ توضیح بیشتری نداد.

به گزارش آرونو ، عصر چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه محمدمهدی اسماعیلی به مرکز همایش‌های برج میلاد آمد و پس از بازدید از بخش بازار جشنواره که امروز افتتاح شده است، در جمع خبرنگاران پاسخگوی چند سوال کوتاه شد.

صبح امروز اسماعیلی در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا احتمال بازگشت فیلم «بی‌بدن» در جشنواره به بخش سودای سیمرغ وجود دارد یا خیر، گفته بود که درباره این موضوع مجتبی امینی توضیح میدهد ولی خود او  سوال خبرنگاران و اصرار آنها برای پاسخ را بدون جواب گذاشت و به نظر می‌رسد با توجه به صحبتی درباره قوانین جشنواره این موضوع منتفی باشد.

d8a7d8b9d984d8a7d985 d8b2d985d8a7d986 d8a7d981d8aad8aad8a7d8ad d9bed8b1d8afdb8cd8b3 d8acd8b4d986d988d8a7d8b1d987 d987d8a7 d988 d985d8a7 65c3feeb4257a

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در پاسخ به سوالی درباره احداث مجموعه‌ای برای جشنواره‌ها گفت: پریشیب تفاهم‌نامه کامل خرید زمین‌ در خیابان حجاب با حدود ۱۱۷ هزارمتر تراکم برای ساخت پردیس جشنواره‌ها را امضا کردیم. این پردیس در پنجاهمین سالگرد انقلاب در اختیار جشنواره‌ها خواهد بود ‌ و به صورت نمادین چند روز دیگر با آقای مخبر به محل می‌رویم.

او درباره پرتره‌های دفاع مقدسی و باز شدن این مسیر در سازمان سینمایی و رونمایی از چنین فیلم‌هایی در جشنواره فجر و برنامه‌های آینده در این زمینه گفت: سیاست اصلی ما حمایت تنظیم گرانه از تمام هنرمندان است. در مرز قانون می‌ایستیم و در این مسیر هیچ کس برای ما فرقی ندارد ولی جایی که پای حمایت از مجموعه های وزارت فرهنگ باشد، گزاره هایی را تقویت می‌کنیم که به اقتدار و هویت ملی و آینده پیش‌روی غرور آفرین ما بپردازد. خوشحالم این نگاه حمایتی باعث شده با همکاری همه مجموعه‌ها و بخش خصوصی که جشنواره فیلم فجر امسال را با نام انقلاب اسلامی بسیار نزدیک ببینم و بنای دولت همین است که این مسیر را با قوت ادامه دهد.
انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *