اعزام بیش از ۸۰۰ تاکسی کمکی برای سرویس‌رسانی به تهرانی‌ها در خطوط پرازدحام

فهرست مطالب

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از  برنامه‌ریزی و اعزام بیش از ۸۰۰ دستگاه تاکسی به خطوط و اماکن پر ازدحام مسافر و مراکز خرید برای سرویس‌رسانی به شهروندان در دو شیفت صبح و عصر خبر داد.

به گزارش آرونو ، شادی مالکی در این مورد گفت: جابه‌جایی شهروندان به بهترین شکل ممکن در همه ایام سال به ویژه روزهای منتهی به نوروز از اهمیت مضاعف برخوردار است. از این رو سازمان تاکسیرانی با شناسایی خطوط، مراکز پرازدحام و مراکز خرید در اقدام ویژه‌ای با اعلام فراخوان از تاکسیرانان خواست تا در صورت تمایل آمادگی خود جهت سرویس رسانی در این خطوط را با پیامک اعلام کنند.

وی افزود: با اعلام آمادگی بیش از ۸۰۰ تاکسیران در مرحله اول، از صبح امروز این تاکسی‌ها در دو نوبت صبح و عصر در خطوط و مسیرهای پرازدحام حاضر و شروع به سرویس‌رسانی کردند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: در شیفت صبح تاکسی های کمکی به خطوط مختلف از جمله اشراق-ونک ۶۶ دستگاه ، پایانه رسالت ۷۵ دستگاه، بلوار همیلا ۸۹ دستگاه، پایانه جنت آباد ۱۰۱ دستگاه و مترو صادقیه ۸۴ دستگاه اعزام شدند.

مالکی افزود: همچنین در شیفت عصر تاکسی‌های کمکی به خطوط نیایش ۷۸ دستگاه، گاندی ۹۶ دستگاه، ونک ۱۰۶ دستگاه ، ایستگاه حصارک و پونک ۶۵ دستگاه و گلوبندک ۴۸ دستگاه تاکسی سرویس رسانی خواهند کرد که با این تعداد در مجموع ۸۴۸ دستگاه تاکسی و ون کمکی در خطوط پر ازدحام به شهروندان تهرانی سرویس‌رسانی می‌کنند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی تهران ادامه داد: همچنین در این روزها ۴۰ دستگاه ون تاکسی در مسیرهای میدان فردوسی به بازار، میدان شوش به بازار ، میدان گلوبندک به میدان منیریه و چهارراه لشگر به گلوبندک به صورت کمکی اضافه می شوند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سـازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، به گفته وی، کنترل هوشمند تاکسی های خطوط نیز توسط دوربین های پلاک خوان در پایانه‌های تاکسیرانی در حال اجرا و در صورت ورود خودروهای شخصی تخلف‌شان ثبت و اعمال قانون خواهند شد.

انتهای پیام 

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *