اسکان رایگان همراهان بیماران بیمارستان امام خمینی در همراه‌سرا

فهرست مطالب

شهرداری منطقه ۶ تهران با آغاز فصل سرما اقدام به فعال کردن گشت‌های ویژه روزانه در اطراف بیمارستان‌های سطح منطقه و هدایت همراهان بیماران دارای مشکل اسکان به همراه سراها کرد.

به گزارش آرونو ، رضا محمدی شهردار منطقه ۶ دراین باره گفت: استقرار مجهزترین و تخصصی ترین بیمارستان های کشور در سطح منطقه، باعث تعداد بالای مراجعات از شهرهای مختلف است که گاها به دلیل مشکلاتی مجبور به اسکان در مجاورت بیمارستان‌ها می شوند.

وی افزود: گاهاً همراه بیماران شرایط سخت اسکان را سپری می‌کنند که به منظور ساماندهی این وضعیت به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و همراهی اکیپ اجرایی ناحیه ۲ و ۴ نسبت به فعال کردن گشت های ویژه ساماندهی همراهان بیمار اطراف بیمارستان امام خمینی (ره) ، مرکز طبی کودکان و شریعتی اقدام شد که به انتقال همراهان به فضاهای مناسب تر می پردازند.

وی تاکید کرد: عدم اطلاع همراه بیماران از اسکان رایگان در همراه سراها و اطلاع رسانی برای هدایت ایشان به فضای مناسب از اهداف طرح است.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه ۶،  اطلاع رسانی های لازم به صورت نصب بنر در فضاهای اطراف بیمارستان به عمل آمده تا همراه بیماران با دریافت معرفی‌نامه از مددکاری بیمارستان به این همراه‌سراها مراجعه و اسکان پیدا کنند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *