ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی شهرداری تهران به زائرین اربعین

فهرست مطالب

شهردار تهران با بیان اینکه بار اصلی زحمات اربعین به دوش مردم عراق است، گفت: یکی از مهم‌ترین کارکردهای ما در عراق، ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی برای زوار چه در مواکب و چه در مسیر است.

به گزارش آرونو ، علیرضا زاکانی ظهر امروز  -۲۴ تیرماه ۱۴۰۲- با حضور در استانداری کربلا، با مقامات این استان دیدار کرد.

زاکانی با اشاره به در پیش بودن رویداد بزرگ اربعین و ضرورت خدمات‌رسانی به خیل عظیم شهروندانی که مشتاق مشارکت در این مراسم هستند، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم تمهیدات لازم را برای خدمت‌رسانی به زوار فراهم کنیم.

وی با تأکید بر اینکه بخش عمده خدمات شهرداری تهران البته در داخل ایران ارائه خواهد شد، اظهار کرد: این خدمات برای همه زوار ارائه خواهد شد؛ چه شهروندان تهرانی که مایل به شرکت در این رویداد عظیم هستند، چه دیگر زائرانی که از کشورهای همسایه حتی به قصد زیارت وارد خاک ایران شده‌اند.

شهردار تهران با یادآوری آنکه البته بار اصلی زحمات اربعین به دوش مردم و شهروندان عراقی است، اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین کارکردهای ما در عراق، ناظر به ایجاد تسهیلات و خدمات رفاهی برای زوار است؛ چه در مواکب، چه در مسیر.

زاکانی با بیان آنکه بخش دیگری از خدمات شهرداری تهران ناظر به موضوع «حمل‌ونقل» زائران است، اظهار کرد: بخش دیگر خدمت‌رسانی ما مرتبط با موضوع «سلامت» زوار است. حوزه آتش‌نشانی ما نیز خدماتی را در حوزه «ایمنی» ارائه خواهد کرد.

وی در ادامه تأکید کرد: بُعد دیگر خدماتی که شهرداری تهران در رویداد اربعین ارائه می‌کند، ناظر به موضوع «خدمات شهری» است. رفت‌ و روب و نظافت معابر از نکات مهمی است که باید در نظر گرفته شود.

شهردار تهران با بیان آنکه این خدمات نه تنها در کربلا، بلکه در نجف، سامرا و کاظمین نیز به زوار گرامی ارائه خواهد شد، اظهار کرد: صمیمانه امیدواریم ارائه این خدمات بتواند موجبات رضایت شهروندان و علاقمندان برای مشارکت در رویداد عظیم اربعین را فراهم کند.

بر اساس گزارش سایت شهر، زاکانی در خاتمه ابراز امیدواری کرد: همکاری میان دو شهر تنها منحصر به رویداد اربعین نباشد؛ بلکه همکاری‌ها به صورت مستمر برای ارتقای خدمت‌رسانی در ابعاد مختلف ادامه داشته باشد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

  • در جریان
  • دیدگاه‌ها
  • آخرین
تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *