احداث ۱۸ معبر طی ۸ ماه در منطقه ۲۲ تهران

فهرست مطالب

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۲ تهران با اشاره به اینکه در هشت ماه اخیر مدیریت شهری توانسته ۱۸ معبر جدید احداث کند، گفت: این حجم عملیات عمرانی در این مدت بی‌سابقه بوده است، برای نمونه در شهرک الهیه در بازه زمانی چندماه، ۱۲ معبر ساخته شده در حالی که در چند سال در این شهرک تنها شش معبر ساخته شده است.

به گزارش آرونو و بنابر اعلام سایت شهر، مجتبی رشیدی اظهار کرد: با توجه به گسترش و توسعه قابل توجه جغرافیایی منطقه ۲۲ و بنابر درخواست‌های بی‌شمار شهروندان مبنی بر احداث و آسفالت معابر خاکی و با توجه به دستور شهردار منطقه به شکل ویژه عملیات پخش آسفالت و معابرسازی از سوی این معاونت در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: با توجه به اقدامات جهادی کم سابقه صورت گرفته در ۸ ماهه گذشته در خصوص احداث ۱۸ معبر خاکی، عملیات احداث معابر کوهک شامل معابر خیابان گلایل و نسیم سوم آغاز شده است که پیش بینی می شود تا ۵ ماهه آینده این محورها مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۲ تصریح کرد: درحالی که حجم بالایی از آسفالت در معابر خاکی این محدوده از تهران انجام می شود،  عملیات نوسازی آسفالت معابری که سالیان سال از آسفالت آن می‌گذرد نیز صورت گرفته است، برای نمونه آسفالت ریزی معابر شهرک شهید باقری از زمان احداث این شهرک انجام نشده بود که به تازگی این عملیات اجرا شده است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *