احداث ۱۰۲ بوستان در پایتخت طی مدت ۲ سال

|

فهرست مطالب

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از احداث ۱۰۲ بوستان در تهران از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ خبر داد.

مهدی پیرهادی در  گفت و گو با آرونو ، در تشریح روند احداث بوستان در سطح شهر تهران گفت: از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ در سطح مناطق ۲۲ گانه تهران ۱۰۲ بوستان احداث شده است که از این میان مناطق ۱۵، ۲۲ و ۲۰ به ترتیب با احداث ۱۲، ۱۰ و ۸ بوستان در صدر جدول احداث بوستان در این مدت قرار گرفته اند و منطقه ۹ نیز بدون احداث بوستان در انتهای جدول احداث بوستان در میان مناطق تهران قرار گرفته است.

وی افزود: منطقه یک در این مدت هفت بوستان، منطقه ۲ با احداث دو بوستان، منطقه ۳ با احداث شش بوستان، منطقه ۴ با احداث سه بوستان، منطقه ۵ با احداث شش بوستان، منطقه ۶ با احداث پنج بوستان، منطقه ۷ با احداث شش بوستان، منطقه ۸ با احداث پنج بوستان، منطقه ۱۰ با احداث سه بوستان، منطقه ۱۱ با احداث یک بوستان، منطقه ۱۲ با احداث سه بوستان، منطقه ۱۳ با احداث یک بوستان، منطقه ۱۴ با احداث پنج  بوستان، منطقه ۱۶ با احداث یک بوستان، منطقه ۱۷ با احداث پنج بوستان، منطقه ۱۸ با احداث شش بوستان، منطقه ۱۹ با احداث چهار بوستان و منطقه ۲۱ با احداث دو بوستان هر یک در این جدول سهمی را به خود اختصاص داده است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه ۲۵۱۷ درخت با بن بالای ۲۰۰ سانتی متر در سطح شهر تهران وجود دارد افزود: یکی از اقداماتی که در این دوره دنبال شد طرح جامع فضای سبز است و در نیمه نخست سال جاری این طرح به نتیجه خواهد رسید. سعی خواهیم کرد در طول این مدت ایرادات را برطرف کنیم. امیدواریم منافع این طرح به مردم برسد و محیط زیست نیز حفظ شود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *