اجرای پایلوت دوربین‌های البسه برای نیروهای شهربان وحریم‌بان تهران/کنترل ساخت وسازهابا دوربین‌ها

فهرست مطالب

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران از آغاز استفاده از دوربین‌های البسه برای نیروهای شهربان و حریم‌بان به صورت پایلوت خبر داد.

مسعود رنجبریان در گفت‌وگو با آرونو ، در تشریح روند بهره‌گیری از دوربین البسه برای نیروهای شهربان و حریم بان تهران گفت: موضوع دوربین‌های پوششی مربوط به لباس نیروها را دنبال کردیم تا بتوانیم کنترل ساخت و سازها را بهتر داشته و از سوی دیگر صیانت از خود افراد را هم مورد نظر قرار دهیم.

وی افزود: با پیگیری‌هایی که انجام شد مجوزهای لازم برای اولین بار به شهرداری تهران داده شده است تا بتوانیم برای نیروها دوربین البسه داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت شهربانی و حریم‌بان شهرداری تهران، ادامه داد: جلسات متعددی برگزار شد تا مجوز دوربین البسه ها داده شود و در حال حاضر از ابتدای اسفند به صورت پایلوت و آزمایشی کار مربوط به دوربین البسه را آغاز کردیم؛ لذا دوربین‌ها گرفته شده است و دوربین‌های مربوط به خودروها هم تهیه شده است.

رنجبریان تأکید کرد: مشغول هماهنگی برای افراد و خودروهایی هستیم که از این دوربین‌ها استفاده می‌کنند و مقرر شده است تا ظرف مدت ۲ ماه بتوانیم کار آزمایشی در ۲ ناحیه از نواحی ۱۲۴ گانه شهرداری را اجرا کنیم که خروجی آن منجر خواهد شد در سطح گسترده برای کل ۴۵۰ اکیپ شرکت شهربان این طرح اجرایی شود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *