اجرای طرح ساماندهی کلونی‌های آسیب در بوستان‌‎های پایتخت

|

فهرست مطالب

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح سراسری کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران، گفت: در این طرح تمامی بوستان‌های شهر تهران پایش و سپس ساماندهی کلونی‌های آسیب در دستور کار قرار دارد.

به گزارش آرونو ، احمد احمدی صدر با پرداختن به طرح سراسری کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران، اظهار کرد: طرح ساماندهی سراسری کاهش آسیب های اجتماعی در کلانشهر تهران با همکاری مناطق ۲۲گانه و نواحی شهرداری از ۱۵ تا ۳۰ فروردین ماه سال جاری آغاز شد که در این راستا بخش قابل توجهی از کلونی های آسیب‌های اجتماعی پایتخت مورد ساماندهی قرار گرفته است.

وی افزود: این طرح متفاوت تر از طرح های دیگر است؛ چرا که پس از شناسایی و ساماندهی افراد آسیب دیده نقاطی که به نوعی کلونی و نقطه بی دفاع شهری تبدیل شده بود، توسط نیروهای پرتلاش خدمات شهری شهرداری نواحی پاکسازی می شود تا بستر این نقاط آسیب ساماندهی و برچیده شود.

احمدی صدر ادامه داد: بخشی از کلونی های آسیب در بوستان های جنگلی وجود داشت که با اجرای این طرح این کلونی ها در این بوستان ها شناسایی و ساماندهی شده است.

بر اساس گزارش سایت شهر، مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده کلونی های آسیب با سامانه ۱۳۷ پلاس تماس بگیرند تا اقدامات برای رفع نقاط مورد نظر صورت گیرد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *