آماده باش نیروهای برف روب شهرداری منطقه یک از شب گذشته/شهروندان مدیریت شهری را همراهی کنند

فهرست مطالب

برف در ارتفاعات شمالی تهران در شرایطی بارید که در برخی خبرها اعلام شد که شهروندان از غافلگیری مدیدیت شهری گلایه داشتند و حتی مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران هم در جلسه علنی امروز شورا به دلیل آبگرفتگی برخی نقاط تهران با توجه به بارش باران از شهروندان تهران عذرخواهی کرده است. این در حالیست که شهردار منطقه یک با وجود انتشار برخی خبرها درباره گله شهروندان برای مشکل خدمت رسانی‌ها بویژه در محدوده منطقه یک، از آمادگی نیروهای خدمات شهری منطقه از شب گذشته سخن می‌گوید.

مهدی صباغ در گفت‌وگو با آرونو ، با بیان اینکه بارش برف نعمت الهی است که منطقه یک به دلیل موقعیت جغرافیایی و وضعیت جوی، از آن برخوردار شد و برای آنکه خللی در تردد شهروندان نواحی شمالی رخ ندهد، تمامی نیروهای نواحی و پیمان‌کاران برف‌روب دهگانه شمال تهران با اعلام وضعیت بارشی از شب گذشته آماده‌باش بودند، گفت: نیروهای شهرداری عملیات شن‌پاشی مکانیزه را با استفاده از ماشین‌آلات انجام دادند و خوشبختانه در هیچ نقطه‌ای مسدودی نداشته‌ایم و هر گونه درخواست شهروندی نیز از طریق سامانه ۱۳۷ در حال پیگیری و رفع است.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: از ساعت ۴ صبح امروز بارش برف در نواحی شمالی و محله‌های شهرک قائم، محلاتی، سوهانک و تا حدودی ولنجک بارید و نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه یک در خیابان‌ها و معابر اصلی شن‌پاشی و دیگر اقدامات لازم را انجام دادند.

وی ادامه داد: شن‌پاشی از سوی شهرداری در مرحله اول در معابر اصلی انجام می‌شود و در معابر فرعی نیز با استفاده از کیسه‌ها و مخازن شن که از قبل در هر کوچه تعبیه شده، شن‌پاشی انجام خواهد شد و شهروندان نیز می‌توانند با مشارکت در این امر مدیریت شهری را همراهی کنند.

صباغ افزود: بارش برف در بقیه نقاط منطقه به صورت باران و بیشتر برف‌آب بوده است و نیروهای برف روب تا اعلام وضعیت عادی در معابر و سایت‌ها مستقر خواهند بود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *