آغاز طرح ضربتی نگهداشت شهر تهران با استفاده از ۴۰۰ دستگاه خودرو

فهرست مطالب

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از آغاز طرح ضربتی نگهداشت شهر با استفاده از ۴۰۰ دستگاه خودروی تنظیفی خبر داد.

به گزارش آرونو ، محمدی در این باره گفت: وضعیت نظافت شهر مطلوب نبود و ما با پذیرش این انتقاد، بجای شهروندان تصمیم گرفتیم تا طرحی جدی و مستمر را برای پاکسازی و نگهداشت ویژه شهر آغاز کنیم.

محمدی افزود: با توجه به گرمای هوا و شرایط نامطلوب تخلیه و شستشوی مخازن که باعث ریزش شیرابه و بوی نامطبوع شده‌ است، سازمان مدیریت پسماند با ماشین‌آلات تخصصی جنتکس و تانکر و بکارگیری حدود ۴۰۰ دستگاه ماشین‌آلات تخصصی نظافت و رفت و روب از جمله جاروی بزرگراهی، ماشین جدول‌شور، ماشین‌های مخزن‌شور، تانکر آب، واترجت و … و استفاده از ناوگان نظافتی که در اختیار معاونت‌های خدمات شهری مناطق و نواحی قرار دارد، طرح نگهداشت ویژه شهر را آغاز کردیم و مرحله اول این طرح تا روز اول محرم ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند ادامه داد: با توجه به نارضایتی شهروندان از وضعیت نظافت شهر و همچنین فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تصمیم گرفتیم که با بکارگیری ظرفیت مناطق ۲۲گانه، ضمن جلب رضایت شهروندان به عنوان ذینفعان اصلی شهر، شهری درخور شأن عزاداران حسینی آماده کنیم.

محمدی با بیان اینکه در مرحله اول طرح ویژه نگهداشت شهر است و این عملیات به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، گفت: محورها و شریان‌های اصلی و فرعی که در شب‌های آتی به عنوان نقاط هدف انتخاب شده‌اند اطلاع رسانی خواهد شد و ما از مردم عزیز و همچنین اعضای محترم شورای شهر و دستگاه‌های نظارتی می‌خواهیم عملکرد ما را مورد ارزیابی، رصد و پایش قرار دهند و نقاط ضعف احتمالی را اعلام و ما را از پیشنهادهای خود بهره‌مند سازند.

بنا بر اعلام سایت شهر، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در پایان گفت: ما برای عملکرد بهتر در حوزه نظافت و نگهداشت شهر قصد داریم از تیم پشتیبان نظافتی برای پاکبانان  شهرمان استفاده کنیم و حدود ۲۰۰ نفر نیرو جهت خدمت‌رسانی بهتر و مناسب‌تر به شهروندان را همواره آماده عملیات داشته باشیم تا در مواقع ضروری به نقاطی که برای انجام وظیفه با مشکل مواجه شده‌اند، اعزام کنیم.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *