آغاز به کار رویداد «خانواده و فرهنگ عامه»

فهرست مطالب

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، اظهار کرد: همزمان با هفته ملی جمعیت، رویداد ملی خانواده و فرهنگ عامه افتتاح و فعالیت یکساله خود را شروع می کند.

به گزارش آرونو ، دکترانسیه خزعلی در دومین آیین خانواده و تکریم بازنشستگان که به همت مرکز ارتباطات مردمی نهادریاست جمهوری همزمان با روز خانواده در سالن اجلاس سران کشورها برگزارشد، ضمن قرائت پیام رییس جمهور خطاب به خانواده های ایرانی از شروع به کار رویداد ملی خانواده و فرهنگ عامه خبر داد. 

خزعلی، با گرامیداشت روز ملی خانواده ، بر تحکیم بنیان خانواده و تلاش نسبت به افزایش مهر و نشاط و همبستگی در خانواده‌ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، وی در تشریح رویداد ملی خانواده و فرهنگ عامه افزود: در بخش‌های نُه گانه این رویداد ملی، موضوعات موفقیت و خانواده، مدیریت و تربیت دینی خانواده، مد و لباس خانواده، رسانه و خانواده، سفره و تغذیه خانواده، بازی و اوقات فراغت خانواده، محیط زیست و خانواده، فرهنگ و میراث ناملموس خانواده و سلامت و جمعیت و نشاط خانواده گنجانده شده که در طی یک سال تلاش خواهد کرد توانمندی و مهارت خانواده‌ها را از لحاظ کیفی و کمی ارتقاء بخشد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *