آسمان صاف تا فسمتی ابری تهران/ پیش‌بینی وزش باد شدید

|

فهرست مطالب

طبق پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران طی امروز و فردا(۳۰ و ۳۱ فروردین) صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد شدید خواهد بود.

به گزارش آرونو ، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد و در ساعات بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و افزایش وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت، بخش‌های شمالی و ارتفاعات استان در بعضی ساعات، رگبار باران، وزش باد، رعد و برق در ارتفاعات بالا دست گاهی رگبار برف پیش‌بینی می‌شود. همچنین از روز جمعه (۳۱ فروردین) در بخش‌هایی از استان به ویژه بخش‌های جنوبی و غربی، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید مورد انتظار است. 

آسمان فردای تهران (۳۱ فروردین)، آسمان صاف تا کمی ابری و وزش باد، به‌تدریج افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و در روز شنبه (اول اردیبهشت)  کمی ابری تا قسمتی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. 

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۲۷ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *