آزادسازی ۴۵ ملک و رفع تصرف از محل دپوی خودروهای فرسوده در منطقه یک شهرداری تهران

فهرست مطالب

شهردار منطقه یک اعلام کرد که ۵۰۰۰ متر مربع پلاک شهری در منطقه یک که به صورت غیر قانونی در تصرف اشخاص قرار داشت به نفع شهروندان رفع تصرف شد.

 مهدی صباغ در گفت‌وگو با آرونو ، در مورد جزئیات این خبر گفت: در راستای خدمت به شهروندان، پس از ۱۰ سال، پلاک شهری در ضلع جنوبی سورتمه گلابدره که توسط افراد متخلف با ایجاد فضای بی دفاع شهری اقدام به دپوی ماشین های فرسوده، استقرار گیت ورود و خروج، دریافت وجه نامتعارف از شهروندان و کوهنوردان کرده بودند و نارضایتی اهالی محل را به دنبال داشت، توسط مدیریت شهری منطقه رفع تصرف و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

وی همچنین به آزادسازی ۴۵ پلاک متعلق به شهرداری منطقه یک اشاره کرد و گفت: در دوره مدیریت شهری جدید نسبت به شناسایی و آزادسازی ۴۵ پلاک به مساحت کل عرصه ۳۹ هزار و ۷۴۱ متر مربع و اعیان ۷ هزار و ۴۲۳ متر مربع که متعلق به اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه یک بوده و توسط اشخاص متخلف مورد استفاده غیر قانونی قرار گرفته بود، اقدام شد.

شهردار منطقه یک افزود: با اجرای این اقدام املاک مسکونی، تجاری، زمین و… که دارای بیش از ۴۰۰۰  میلیارد تومان ارزش ریالی بود به بیت المال برگردانده شد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *