آبگرفتگی در تهران نداشتیم/تنها شاهد آبماندگی‌های جزئی بوده‌ایم

فهرست مطالب

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در پی بارش شب گذشته تا صبح امروز در تهران هیچ آبماندگی در تهران نداشته‌ایم، گفت: تنها برخی آبماندگی‌های جزئی در سطح معابر شهر تهران را شاهد بودیم.

به گزارش آرونو ، علیرضا جعفری در تشریح روند آماده باش نیروهای خدمات شهری در پی بارش‌های تهران، افزود: هیچ آبگرفتگی در تهران نداشته ایم. بارش خوبی از شب گذشته در تهران انجام شده و تنها به صورت جزئی برخی آبماندگی‌ها در سطح معابر شهر تهران بوجود آمده است.

وی اظهار کرد: حدود ۱۰ هزار نفر نیروهای خدمات شهری در سطح شهر تهران در آماده باش کامل هستند و در نقاط حساس نیز این نیروها همراه با تجهیزات کامل مستقر هستند تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری کنند.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد: تا این لحظه مشکل خاصی در پی بارش‌ها در سطح شهر وجود نداشته، در منطقه یک نیز شاهد بارش برف بودیم که عوامل خدمات شهری به موقع وارد عمل شدند و مشکلی وجود ندارد.

وی ادامه داد: از پلیس راهور نیز استعلام گرفتیم و تا این لحظه مشکلی در سطح شهر نداشته‌ایم. بی تردید آماده باش نیروها تا زمانی که سازمان هواشناسی پیش بینی بارش کرده ادامه خواهد داشت.

به گزارش آرونو ، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در شرایطی وجود هر گونه آبگرفتگی در سطح شهر تهران را تکذیب می‌کند و تنها از آبماندگی‌های جزئی در سطح شهر خبر می‌دهد که مهدی اقراریان عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی این شورا که صبح امروز یکشنبه به ریاست مهدی چمران برگزار شد از آبگرفتگی برخی نقاط تهران خبر داده و از شهروندان تهران نیز عذرخواهی کرده است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *