پیشنهاد شرکت ملی نفت ایران برای برگزاری جشنواره صداوسیما

|

فهرست مطالب

به گزارش مجله آرونو، محسن خجسته‌مهر عصر امروز_ جمعه هجدهم آذرماه_ در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره مستند تلویزیونی، برای همکاری جهت برگزاری هفتمین دوره جشنواره مستند تلویزیونی در شهر عسلویه اعلام آمادگی کرد.

او پیشنهاد برگزاری هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند را با محوریت «صنعت نفت و پیشران اقتصاد» در عسلویه ارائه کرد و افزود: ما آمادگی کامل را برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این برنامه، همچنین جهت تولید برنامه‌های اقتصادی و انعکاس اخبار امیدوارکننده داریم.

در ادامه محسن برمهانی، معاون سیما هم با ابراز امیدواری نسبت به برگزاری مستمر جشنواره مستند تلویزیونی در سال‌های آینده، اظهار کرد، اگر بنا شد پیشنهاد آقای خجسته‌مهر محقق شود یا احیاناً جای دیگری این جشنواره اتفاق بیفتد، ان‌شاءالله که بتوانیم به خوبی این رویداد را برگزار کنیم.

گفتنی است آئین اختتامیه «ششمین دوره جشنواره تلویزیونی مستند» در سالن خلیج فارس شهر عسلویه برگزار شد، در این مراسم جمعی از مستندسازان، همچنین پیمان جبلی، رئیس صداوسیما، محسن برمهانی، معاون سیما و محسن یزدی، مدیر شبکه مستند و دبیر ششمین جشنواره تلویزیونی مستند حضور داشتند. در این مراسم، برگزیدگان بخش‌های «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس» و «مستندنگاری» مورد تجلیل قرار گرفتند.

منبع: ایسنا

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *