پرداخت بیش از ۳ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان تهرانی

|

فهرست مطالب

به گزارش خبرگزاری مجله آرونو، اکبر بیات امروز_ سه‌شنبه دوازدهم تیر_ با ارائه گزارشی از عملکرد صندوق امداد ولایت در سال جاری اظهار کرد: در بهار سال جاری بالغ بر ۳۰۹۲ فقره وام قرض‌ الحسنه به مبلغ ۸۳ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران و سایر نیازمندان واجد شرایط پرداخت شده است.

وی افزود: از کل تسهیلات پرداخت شده تعداد ۲۷۵۲ فقره وام کارگشایی، ۳۰۲ فقره وام اشتغال، ۲۲ فقره تأمین مسکن و ۱۶ فقره در قالب امور فرهنگی پرداخت شده است.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان تهران گفت: میزان کل تسهیلات پرداخت شده در سال گذشته ۴۲۴ میلیارد تومان به تعداد ۲۰ هزار و ۲۹۶ فقره و بیشترین میزان پرداخت تسهیلات با ۳۷۳ میلیارد و ۶۰۷ میلیون تومان به تعداد ۱۷ هزار و ۷۰۰ فقره در سرفصل تسهیلات کارگشایی پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه در استان تهران چهار شعبه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت فعالیت دارند، تصریح کرد: علاوه بر شعب، در دفاتر ادارات کمیته امداد استان تهران نیز یک نفر به عنوان عامل صندوق، خدمات تسهیلات، پرداخت و سایر خدمات را به مراجعان ارائه می‌کند.

بیات با بیان اینکه تسهیلات صندوق تا ۱۰ میلیون تومان هیچ‌گونه کارمزدی دریافت نمی‌شود، خاطرنشان کرد: برای تسهیلات بالای ۱۰ میلیون تومان نیز سه درصد، تنها یک بار به عنوان کارمزد دریافت می‌شود.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *