شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حملات تروریستی ایذه و اصفهان را محکوم کرد

|

فهرست مطالب

به گزارش مجله آرونو، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه محکومیت حوادث تروریستی اخیر در کشور آورده است:

ایران اسلامی این روزها شاهد اتفاقات تلخ و ناگواری بوده که بیانگر عمق حقد و کینه استکبار جهانی و مزدورانش از ایران قوی مستقل است. بار دیگر دستان جنایتکار استکبار و صهیونیسم جهانی، از آستین جاهلان و کور صفتان وهابی و تکفیری و مزدوران پلید داخلی آنان، بیرون آمد و جمعی از مردان و زنان و کودکان در ایذه خوزستان و اصفهان را به خاک و خون کشاندند، جنایاتی که با سو استفاده از ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر امکان بروز یافت.

این دستان پلید که به خون مردم بی‌گناه آلوده شد، همان دستان کثیف مدعیان دروغین دموکراسی و طرفداران حقوق بشر است. دشمنانی که این روزها با انواع نقشه‌های پلید و توطئه‌های شوم امپراتوری فریب و دروغ، سعی در ایجاد اغتشاشات و آشوب‌های اخیر داشته‌اند. بی تردید، تلاش‌های واهی و عبث دشمنان نه‌تنها هیچ خللی به عزم و اراده ملت ایران در مسیر رشد، پیشرفت و بالندگی وارد نمی‌کند، بلکه منجر به انسجام، اتحاد، همبستگی ملی، بصیرت و هوشیاری بیشتر می‌شود و عزم ملت شریف ایران را در پیگیری آرمان‌های انقلاب اسلامی تقویت می‌کند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های شهدا و مجروحان جنایت‌های اخیر از آحاد مردم و اقشار مختلف جامعه به ویژه مردم سخت‌کوش و وفادار ایذه خوزستان و اصفهان دعوت می‌کند با حفظ بصیرت، وحدت و هوشیاری و حضور پرشور خود در مراسم تشییع و بزرگداشت با شهدا تجدید بیعت کنند و با همگرایی و انسجام بیش از پیش، انزجار خود را از دست نشاندگان و مزدوران استکبار جهانی به نمایش بگذارند.

منبع: ایرنا

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *