برنامه رادیویی با حضور دوبلوری معروف

|

فهرست مطالب

به گزارش مجله آرونو، برنامه رادیویی «عصری نو» با موضوع «وقتی به کسی بدقولی می‌کنید به روشی جبران می‌کنید؟» از صدای دانش، نشاط و آرامش پخش می‌شود.

برنامه رادیویی «عصری نو» باهدف افزایش نشاط اجتماعی و امیدبخشی در جامعه، به تهیه‌کنندگی «پرویز جمالی» و گویندگی «محمد مطلب» و «ندا خواجه‌نوری» کاری از گروه خانواده رادیو سلامت است که یکشنبه با موضوع «وقتی به کسی بدقولی می‌کنید به روشی جبران می‌کنید؟» تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.

فضای برنامه، محله‌ای است که متناسب با مکان‌های موجود در آن، بخش‌های موضوعی درنظر گرفته‌شده است به‌طور مثال، «مسجد محله» که به مسائل دینی توسط کارشناس مذهبی پرداخته می‌شود؛ «پاسگاه پلیس» که اتفاق‌های یک پاسگاه پلیس را به‌صورت نمایشی بیان می‌کند و هشدارهای پلیسی و امنیتی می‌دهد.

«باشگاه ورزشی» که به معرفی حرکت‌های ورزشی می‌پردازد. رادیو محله که به بررسی خبرهای مهم روز در قالب نمایش می‌پردازد و بخش‌های متنوع دیگر همچون دانشگاه، رستوران، تئاتر.

در این محله، استودیوی رادیویی قرار دارد و رابطه مردم با این استودیو و عوامل آن بسیار صمیمانه است و مردم هرروز پیشنهاد یک موضوعی را به عوامل برنامه می‌دهند و از دیگران هم خواسته می‌شود که نظرشان را با شماره‌های اعلام‌شده بگویند و تعامل بسیار خوبی بین مخاطبان و برنامه وجود دارد.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *