از پاسخ قاطعانه مهرزاد دانش تا قدردانی از تحقق «وعده صادق»

|

فهرست مطالب

در پی حملات تنبیهی و عملیات گسترده پهپادی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی، واکنش های فرهنگی، هنری همچنان ادامه دارد.

مهرزاد دانش منتقد سینما در واکنش به توییت یکی از نمایندگان مجلس آمریکا که ملت و کشور ایران را تروریست نامیده، با اشاره به تاریخ و تمدن چند هزار ساله ایران پاسخ او را داده است.

به گزارش آرونو ، وی در پاسخ به توییت شیلا جکسون‌لی که در حساب کاربری خود در فضای اجتماعی نوشته بود: « ایرن یک ملت تروریست است. آن‌ها به تازگی یک حمله تروریستی نامتناسب علیه متحد ما اسرائیل انجام داده‌اند. جهان آزاد و ایالات متحده در برابر ملت تروریست و ظلم و ستمی که آن را ترویج می‌کند، خواهد ایستاد.»

از پاسخ قاطعانه مهرزاد دانش تا قدردانی از تحقق «وعده صادق»

مهرزاد دانش هم در پاسخ مستقیم به این نماینده برایش نوشته است: آیا ما یک ملت تروریست هستیم؟ احمق! نگاهی به تاریخ فقیر کشور خود که پر از نژادپرستی و کشتار بومیان، جنگ‌های داخلی طولانی و جنایات در ویتنام، هیروشیما و ناکازاکی است، بیندازید و سپس ملتی با تمدن شکوهمند ۵۰۰۰ ساله را تروریست خطاب کنید.

قدردانی انجمن‌های هنرهای نمایشی سراسر کشور از تحقق «وعده صادق» 
همچنین انجمن‌های نمایشی سراسرکشور، ضمن قدردانی از دلاورمردانی که در کشور، آرامش و امنیت را برقرار کرده‌اند، تحقق «وعده صادق» را نشان اقتدار ملی و قدرت بازدارندگی کشور دانستند.   
به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی، در متن تبریک و قدردانی که پس از عملیات مقتدرانه اخیر نیروهای امنیت کشور، توسط انجمن‌های هنرهای نمایشی سراسر کشور، صادر شده، آمده است: بسم الله الرّحمن الرّحیم… إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ 
بهارانه‌ی «وعده صادق» جان دل مسلمین داغدیده و کودکان مظلوم سرزمینی بود که سالهاست فریاد می‌زنند به خون‌خواهی و حق‌طلبی. عملیات «وعده صادق» نشان از اقتدار ایران اسلامی و قدرت بازدارندگی کشور در مقابل هر شیطنتی است که به خاک ارزشمند و منافع ملی ایران اسلامی چشم دوخته است و این وعده وعده‌ای است راستین، وعده‌ای که با اذن رهبر مسلمین جهان عملیاتی شده است.  
خانواده بزرگ تئاتر ایران به ویژه انجمن‌های نمایشی ایران، ضمن حمایت از این پاسخِ کوبنده و گرامی داشت یاد و خاطره سرداران شهید سلیمانی، زاهدی و مردان شجاعی که در حریم قدس شریف و برای آزادی فلسطین مظلوم گام در مسیر شهادت گذاردند، قدردان دلاور مردانی هستند که امنیت و آرامش امروز ایرانِ سربلند، ارمغان درایت و شجاعت آنهاست. 
بی شک این تنبیهِ مختصر، درس بزرگی است به کشورهایی که گاهی به جسارتی رجزی می‌خوانند برای مردم ایران و نمی‌دانند بزرگی این ملت ولایی را. رحمی نباید کرد بر این غاصبان وقتی کودک‌کشی فخر است در قاموس اسراییل.»

این باکس خبری بروز رسانی می‌شود

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *